• Catm Vesta JOSH Golf M-Black 176M

Catm Vesta JOSH Golf M-Black 176M

Catm Vesta JOSH Golf M-Black 176M

990 Kčvč. DPH
Skladem
Dodání do 2-3 prac. dnů
- +
Barevné provedení - Black
Záruka: Neuvedeno, Kód: 831508060-176M, Kat. číslo: 831508060
EAN: 6410741520998

Pěkný vzhled a výborná funkčnost

Severem prověřené oblečení Catmandoo a jeho kvalita budou při hře nezanedbatelný faktor vaší úspěšnosti. Je vhodné pro golf, jiné sporty, outdoorové aktivity i volný čas. Díky použitým technologiím bude odvádět pot od těla a zároveň zajistí velice rychlé schnutí materiálu. 

  • vyrobeno z materiálu poskytujícího volnost  pohybu
  • odvod potu od pokožky
  • rychleschnoucí materiál
  • firma Catmandoo spolupracuje s Finským olympijským týmem
Catmandoo
Vzhledem k nedostatku sportovního oblečení na trhu, které by bylo nejen pohodlné, ale i spolehlivé ve všech podmínkách a dostupné všem, z tohoto důvodu začali vyrábět vlastní značku Catmandoo. Chtěli jsme dát každému možnost zažít svobodu pohybu v jakémkoli sportu a v jakémkoli roční období. Může to znít jako velkolepý cíl, ale je to tak, jak to má být, protože je to všechno o testování vašich limitů v životě v jednom okamžiku.

Stejně jako tenkrát během silniční cesty ve Švédsku, kdy umělec v rozhlasu zpíval o tom, že Charlie se setká s ďáblem v Káthmándú. Právě ten okamžik dal název nově založené společnosti pro sportovní oblečení.

Musíte věřit svým vlastním pocitům v tom, co je správné a prosazovat svůj cíl bez ohledu na to, co to může být. Catmandoo - freestylově od roku 1974.